В Університеті відбулась чергова сесія складання іспиту для визначення рівня володіння англійською мовою

Сьогодні у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбулась чергова сесія складання іспиту для визначення рівня володіння англійською мовою за світовими стандартами (Pearson Online Placement Test).
Успішно пройшли випробування працівники університету та Львівського державного університету внутрішніх справ (рівень В2).
Сертифікат про складання Pearson Online Placement Test визнається МОН України для присвоєння вчених звань доцента та професора.