Привітання ректора Університету, професора Мирослава Коваля з Новим роком та Різдвяними святами

Шановні друзі!                                                                   Сердечно вітаю Вас з Новим Роком та Різдвом Христовим! На порозі Нового 2022 року від імені Ректорату та Вченої ради хочу висловити слова вдячності кожному з вас за участь у творенні та розбудові університетської спільноти: вам, студенти і курсанти, за те, що обрали ЛДУБЖД, вам, викладачі та професори, за самовіддану працю у підготовці й вихованні нових генерацій фахівців своєї справи. Складаю слова вдячності нашим друзям та міжнародним партнерам, співпраця з якими збагатила наш Університет новим досвідом. Рік, що минув, був щедрим на здобутки в розбудові інфраструктури Університету, активною була участь у міжнародних проєктах та академічних мобільностях, що дає нам сили і натхнення для реалізації нових задумів. Тож нехай у Новому році в усіх починаннях вам ясно світить Вифлиємська Зірка! Нехай ці Свята наповнять ваші серця любов’ю і добром, принесуть у кожну родину порозуміння, добробут і мир! Зичу вам міцного здоров’я, щедрих Божих ласк, нових звершень на благо розвитку Університету та України! З прийдешнім Новим роком та Різдвяними святами!

ректор Університету
професор                                                    Мирослав КОВАЛЬ