Представники Університету привітали із 70-річчям Богдана Васильовича Колодія

Представники Університету привітали із 70-річчям Богдана Васильовича Колодія
Сьогодні представники Львівського державного університету безпеки життєдіяльності привітали з 70-річчям ветерана нашої Альма-матер Богдана Васильовича Колодія, який багато років творив історію Університету. Трудовий та життєвий шлях – приклад самовідданого, невтомного служіння на благо Держави, адже у свій час Богдан Васильович був проректором по строю, а пізніше проректором по роботі з персоналом та нагороджений медаллю «За відзнаку в охороні громадського порядку». Від колективу Університету бажаємо нашому ветерану хай завжди рясно сіється і плідно родиться на життєвій ниві добро, успіхів, радості від життя, міцного здоров’я, щастя та здійснення всіх жаданих мрій на многії та благії літа.