Триває співпраця з Головною школою пожежної служби (м. Варшава, Республіка Польща) щодо спільного навчання у магістратурі

Цього тижня курсанти Львівського державного університету безпеки життєдіяльності завершили навчальний семестр у Головній школі пожежної служби (м. Варшава, Республіка Польща) у рамках реалізації угоди між закладами вищої освіти щодо спільного навчання у магістратурі. Здобувачі вищої освіти Білоножко Богдан, Борачок Олег, Вегреновський Назарій та Лемішко Михайло мали змогу переймати досвід польських колег у царині пожежної безпеки, організації ліквідації надзвичайних ситуацій та проведення аварійно-рятувальних робіт. За підсумками навчання курсанти успішно склали заліки та екзамени з низки навчальних дисциплін професійного спрямування.
Варто відзначити, що протягом семестру на практичних заняттях здобувачі освіти працювали над груповими проєктами щодо організації гасіння пожежі на об’єктах різного призначення та евакуації людей, досліджували властивості конструкцій в умовах пожежі, а також працювали над проєктами, що пов'язані з роботою з медіа на місцях надзвичайних ситуацій. Крім цього, курсанти мали змогу ознайомитися із можливостями аварійно-рятувальної техніки, яка знаходиться у Головній школі пожежної служби та взяли участь у практичних заняттях на навчальному полігоні, де ознайомились зі всіма тренувальними складовими полігону та технічними засобами, які використовуються у процесі проведення навчань.
За підсумками навчання курсантами під керівництвом польських колег також виконані кваліфікаційні роботи магістрів, за результатами захисту яких здобувачі вищої освіти нашого Університету мають змогу отримати дипломи європейського взірця Головної школи пожежної служби Республіки Польща.