День Єднання у Львівському державному університеті безпеки життєдільності
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
Сьогодні вперше у всіх куточках нашої Держави о 10:00 так голосно та дзвінко лунає «Згинуть наші вороженьки, як роса на сонці, Запануєм і ми, браття, у своїй сторонці» - Україна відзначає День Єднання.
На фасаді нашої Alma Mater усе університетське товариство на чолі з проректоратом виконало Державний Гімн України, піднявши під звуки оркестру синьо-жовтий прапор.
До Дня Єднання в Україні планують низку заходів як у столиці, так і в регіонах країни. Триватимуть вони щонайменше два тижні. В університеті також заплановані відповідні заходи до Дня Єднання великого народу, великої Країни!
На фасаді нашої Alma Mater усе університетське товариство на чолі з проректоратом виконало Державний Гімн України, піднявши під звуки оркестру синьо-жовтий прапор.
До Дня Єднання в Україні планують низку заходів як у столиці, так і в регіонах країни. Триватимуть вони щонайменше два тижні. В університеті також заплановані відповідні заходи до Дня Єднання великого народу, великої Країни!