Розширення спортивних горизонтів від Дніпра до Львова
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
Сьогодні у Львівській політехніці відбувся круглий стіл «Розширення спортивних горизонтів», в якому взяли участь ЗВО Дніпропетровської області та Львівщини.
У заході взяли участь представники нашого Університету – полковники служби цивільного захисту Андрій Ковальчук та Юрій Баран. Учасники конференції обговорили перспективи розвитку спорту у закладах вищої освіти, виокремили основні проблемні питання у цій галузі та заручилися підтримкою та співпрацею з колегами з Дніпра.