Курсанти ВПУ ЛДУБЖД роблять свій внесок у нашу Перемогу
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
Вінницька Молодіжна рада спільно із курсантами Вищого професійного училища Львівського державного університету безпеки життєдіяльності сформували та завантажили 3 вантажівки гуманітарного вантажу в одному із волонтерських центрів. Від початку війни наші юнаки та дівчата активно допомагають волонтерам, вносячи свою лепту у спільну справу.
Допомога поїхала у Дніпро та Запоріжжя.
Тримаємо стрій і #Разом_до_Перемоги!
Допомога поїхала у Дніпро та Запоріжжя.
Тримаємо стрій і #Разом_до_Перемоги!