Особовий склад Університету хвилиною мовчання вшановує пам’ять загиблих
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
Щоранку о 9.00 на всій території України відбувається загальнонаціональна хвилина мовчання для вшанування пам’яті усіх українців, які загинули у російсько-українській війні. Особовий склад Львівського державного університету безпеки життєдіяльності схилив голови в пам’ять усіх загиблих, які віддали своє життя через терор, розв'язаний окупантами.
Ми пам’ятаємо! Вічна пам’ять!