В Університеті відбулась зустріч курсантів із інспекторами відділу зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції у Львівській області
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
Відділ виховної, соціально-гуманітарної роботи та психологічного забезпечення організував профілактичне заняття для курсантів 1-го курсу з інспекторами відділу зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції у Львівській області, старшими лейтенантами поліції Марією ГРИМАК, Марією ЮЗЕФІВ та лейтенантом поліції Анною ГАНУЩАК. На лекції Львівські патрульні провели для курсантів заняття на такі теми: «Безпека під час воєнного стану», «Адміністративна та кримінальна відповідальність за порушення громадського порядку». Курсанти мали змогу поспілкуватися з працівниками та запитати про все, що їх цікавило у службі патрульних поліцейських.