В Університеті продовжуються практичні заняття з деблокування потерпілих
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
Продовжуються практичні заняття із здобувачами 3 курсу спеціальності 261 «Пожежна безпека» з дисципліни «Організація аварійно-рятувальних робіт». Науково-педагогічні працівники кафедри Ярослав Ільчишин та Мар’ян Лаврівський провели заняття в тренінговому центрі Університету щодо проведення аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт з деблокування та транспортування потерпілих. Здобувачі групи практично відпрацьовували способи укладання та транспортування потерпілого на ноші, перенесення його на спині за допомогою двох рятувальників, а також відпрацьовувались дії рятувальників з використанням засобу для іммобілізації голови, шиї та грудного відділу хребта типу Spencer Extraction Device (SED). Також проводились заходи з надання домедичної та психологічної допомоги потерпілим особам. Слід зазначити, що проведення практичних відпрацювань підвищує навички здобувачів щодо проведення рятувальних робіт в обмеженому просторі на горизонтальних ділянках, визволення потерпілого з-під дії механічних навантажень, а також підвищує професіоналізм майбутніх рятувальників.