Здобувачі вищої освіти ЛДУБЖД визначали групи вогнезахисної ефективності вогнезахисних засобів для дерев’яних будівельних конструкцій
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
Днями у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності науково-педагогічні працівники кафедри наглядово-профілактичної діяльності на пожежної автоматики Олег Пазен та Сергій Вовк провели практичне заняття для здобувачів вищої освіти 2-го курсу Навчально-наукового інституту пожежної та техногенної безпеки. Тема заняття «Визначення групи вогнезахисної ефективності вогнезахисних засобів для дерев’яних будівельних конструкцій».