Психологи Університету провели заняття для переселенців
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
Днями під час екскурсії територією Львівського державного університету безпеки життєдіяльності для переселенців, що розмістились на базі СЗШ №34 ім. Маркіяна Шашкевича начальник кафедри ППтаП Роксолана Сірко провела заняття з надання екстреної психологічної допомоги та поведінки в екстремальних ситуаціях. Старший викладач Оксана Стельмах продемонструвала дітям та дорослим вправи для оволодіння навичками екстремальної психологічної самодопомоги. Викладач Роман Яремко супроводжував дітей під час проходження смуги перешкод у Психолого-тренувальному центрі НПРЧ.