На вістрі змін системи світової безпеки. Делегація Львівського державного університету безпеки життєдіяльності бере участь у Генеральній Асамблеї EFSCA та міжнародній конференції «Вплив тенденцій та мегатрендів на підготовку в пожежній службі»

З 10-13 травня 2022 року в Федеральній пожежній школі Каринтії, м. Клагенфурт, Австрія відбувається Генеральна Асамблея EFSCA (найбільшої світової асоціації навчально-наукових установ, які працюють у галузі безпеки людини) та міжнародна конференція на тему «Вплив тенденцій та мегатрендів на підготовку в пожежній службі».
Україну з-поміж 25 країн-членів Асоціації, представляє делегація Львівського державного університету безпеки життєдіяльності на чолі з ректором університету – професором Мирославом Ковалем та проректором з навчальної та методичної роботи Дмитром Чалим. В рамках Генеральної Асамблеї та конференції представники Університету виступили з доповіддю про важку роботу рятувальних підрозділів ДСНС України в умовах війни.
До слова, Університет є повноправним членом EFSCA з 2008 року. Така співпраця дозволяє переймати досвід європейських країн щодо реагування на надзвичайні ситуації та запобігання їм, розробляти спільні стандарти й концепції безпеки, обмінюватися сучасними науково-технічними досягненнями та досвідом підготовки фахівців.