Студенти Університету спеціальності «Кібербезпека» взяли участь у захисті студентських проєктів у рамках вивчення дисципліни «Командна робота»

Студенти Університету спеціальності  «Кібербезпека» взяли участь у захисті студентських проєктів у рамках вивчення дисципліни «Командна робота»
Студенти Львівського державного університету безпеки життєдіяльності 1-го курсу спеціальності 125 «Кібербезпека» взяли участь у захисті студентських проєктів у рамках вивчення дисципліни «Командна робота» під керівництвом викладача кафедри Навитки Марії Любомирівни. Мета дисципліни – навчити студентів працювати разом, брати на себе відповідальність та спільними зусиллями розробити інформаційний продукт, який представляється перед журі.
Захід відбувався дистанційно на платформі програми для організації відеоконференцій ZOOM.
Протягом семестру студенти працювали в групах, імітуючи роботу команд в ІТ-компанії. За допомогою менторів, підібраних Львівським ІТ кластером з числа працівників провідних ІТ компаній Львова, студенти зуміли реалізувати та представити варті уваги проєкти. Результати їхньої праці, за умови подальшого удосконалення запропонованих та частково реалізованих ними ідей, можуть бути конкурентоспроможними на ринку ІТ послуг та принести високі здобутки їх авторам.
Нагадаємо, студенти та курсанти спеціальності «Кібербезпека» навчаються за оновленою програмою, у розробці якої беруть щорічно участь Львівський ІТ кластер та компанія Softserve.