Як проводити деконтамінацію: цих та інших навиків працівники Університету навчали лікарів міста Львова

Представники Навчально-наукового інституту цивільного захисту Львівського державного університету безпеки життєдіяльності провели тренінг з персоналом КНП ЛОР Львівської обласної клінічної лікарні м. Львова з питань організації та проведення масової деконтамінації потерпілих.
Метою тренінгу було практичне відпрацювання з урахуванням особливостей медичного сортування постраждалих внаслідок дії хімічних агентів. Під час тренінгу розглядались питання деконтамінації на догоспітальному рівні та ранньому госпітальному етапі.
Тренінг проводився з відпрацюванням персоналом лікарні таких питань: одягання засобів індивідуального захисту; зустрічі потерпілих та їх інструктажу; обліку потерпілих; порядок збору, пакування та маркування особистих цінних речей потерпілих; зняття (видалення одягу); миття, обтирання потерпілого; одягання потерпілого в змінний одяг.