На базі навчально-спортивного комплексу Університету відбулось практичне заняття на тему «Гасіння пожеж на поверхах будівель»

У рамках вивчення дисципліни «Основи пожежної тактики» з курсантами 3 курсу Навчально-наукового інституту цивільного захисту було проведено практичне заняття на базі навчально-спортивного комплексу ЛДУ БЖД. Науково-педагогічні працівники кафедри пожежної тактики та аварійно-рятувальних робіт Ярема Великий та Назар Штангрет відпрацювали з курсантами тему «Гасіння пожеж на поверхах будівель».
У ході проведення заняття відпрацьовували взаємодію особового складу відділень під час оперативного розгортання з перекачуванням води методом з насосу в цистерну та подачею ланками ГДЗС стволів у верхні поверхи навчальної башти. Варто зазначити, що саме такі практичні заняття формують вміння та навички, необхідні під час виконання завдань за призначенням.