13 травня 2022 року психологи Університету спільно з викладачами кафедри практичної психології та педагогіки в рамках співпраці з Українським науково-методичним центром практичної психології і соціальної роботи Національної академії педагогічних наук України та психологічною службою системи освіти взяли участь в онлайн-нараді керівників обласних психологічних служб системи освіти й керівників обласних психологічних служб та підрозділів цивільного захисту на тему «Діяльність працівників психологічної служби системи освіти та підрозділів ДСНС України щодо психологічного супроводу учасників освітнього процесу та надання психосоціальної допомоги населенню». Нарада організовувалась з метою координації заходів психологічного захисту населення в державі.