З нагоди Дня науки в Університеті проведено науковий семінар «Вікно в успішне життя»

З нагоди Дня науки в Університеті  проведено науковий семінар «Вікно в успішне життя»
У Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності з нагоди Дня науки було вчетверте проведено науковий семінар «Вікно в успішне життя» для курсантів і студентів Навчально-наукового інституту цивільного захисту, Навчально-наукового інституту пожежної безпеки та Навчально-наукового інституту психології та соціального захисту.
На заході, який організувала й провела д.т.н., професор кафедри прикладної математики і механіки, полковник служби цивільного захисту Олена Васильєва, протягом чотирьох годин було заслухано більше 20 доповідей. Обговорювались проблеми, що тісно пов’язані зі сприйняттям світу та інформацією в ньому, а саме: формули успіху, методи активізації сили волі, питання системного мислення, асоціативні механізми, ілюзії сприйняття, розуміння тощо. Заслухавши кожну доповідь, курсанти та студенти усвідомили важливість вивчення критичного мислення та його роль у сучасному світі. Це необхідна навичка і життєво важливий ресурс людини сьогодення. Критичне мислення базується на законах логіки та на розумінні психологічних процесів, які протікають у нашій свідомості, підсвідомості та несвідомості.
«Навички критичного мислення дають змогу не потонути в інформаційній лавині, не піддатися маніпуляціям, допомагають приймати зважені рішення та відстоювати їх. Цей предмет спрямовує на пошук нових шляхів вирішення проблем. Саме тому завдяки цій дисципліні ми отримали нові знання, почерпнули багато корисної інформації, усвідомили важливість критичного мислення та навчилися перемагати сумніви, ставити правильні запитання, шукати і бачити зв’язки між явищами і вчинками людей, вибудовувати судження на доказах…», – такими словами вдячності на завершенні звернулась Олена Гриньова.
Цьогоріч у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності було вчетверте організовано такий захід. Науковий семінар «ВІКНО В УСПІШНЕ ЖИТТЯ» став традицією!