У Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності отримали дипломи здобувачі освітнього ступеня бакалавра денної та заочної форм здобуття освіти
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
Сьогодні здобувачі освітнього ступеня бакалавра денної та заочної форм здобуття освіти за всіма спеціальностями, за якими відбувається підготовка фахівців в Університеті, отримали довгоочікувані дипломи. Цього року стіни Львівського державного університету безпеки життєдіяльності випустили 288 осіб, з них 9 найкращих отримали диплом бакалавра з відзнакою.
Бажаємо випускникам миру, успіху, добра, нових можливостей та перспектив!
Бажаємо випускникам миру, успіху, добра, нових можливостей та перспектив!