Віктор Ковальчук провів заняття із внутрішньо переміщеним населенням України на території модульного містечка
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
Заступник начальника кафедри цивільного захисту та комп'ютерного моделювання екогеофізичних процесів Львівського державного університету безпеки життєдіяльності Віктор Ковальчук спільно з ГУ ДСНС у Львівській області провів заняття із внутрішньо переміщеним населенням України на території модульного містечка. Тренінг включав теоретичну та практичну частини, а саме:
• інформацію про протимінну діяльність в Україні;
• правила безпекової поведінки при поводженні з вибухонебезпечними предметами;
• основні види боєприпасів та їх небезпека;
• надання долікарської допомоги;
• огляд пожежного та аварійно-рятувального обладнання.
Під час заходу було продемонстровано зразки вибухонебезпечних та підозрілих предметів, учасників тренінгу навчили як правильно діяти у випадку їх виявлення.
• правила безпекової поведінки при поводженні з вибухонебезпечними предметами;
• основні види боєприпасів та їх небезпека;
• надання долікарської допомоги;
• огляд пожежного та аварійно-рятувального обладнання.
Під час заходу було продемонстровано зразки вибухонебезпечних та підозрілих предметів, учасників тренінгу навчили як правильно діяти у випадку їх виявлення.