Андрій Ковальчук взяв участь у засіданні виконкому відділення НОК України у Львівській області та Олімпійської ради Львівщини
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
Днями відбулось засідання виконкому відділення НОК України у Львівській області та Олімпійської ради Львівщини. У межах співпраці Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, відділення Національного олімпійського комітету у Львівській області та Олімпійської ради Львівщини у засіданні взяв участь начальник кафедри спеціально-рятувальної підготовки та фізичного виховання, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент, полковник служби ц.з. Ковальчук А.М.