Гуманітарна допомога для ЛДУБЖД від Мазовецького воєводства
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
Сьогодні Львівський державний університет безпеки життєдіяльності отримав від Мазовецького воєводства гуманітарну допомогу у вигляді стаціонарного дизельного генератора, вартістю більше, ніж 28 тис. євро, потужністю 100 кВт та вагою 1400 кг. Агрегат призначений для забезпечення енергетичної незалежності великих об’єктів та може працювати в режимі 24/7. Наявність автономної енергетичної системи дасть можливість забезпечити безперебійне подання електроенергії в університеті у випадку надзвичайної ситуації.
Андміністрація Університету вдячна польським партнерам, які вже не вперше надають допомогу університету під час воєнного вторгнення росії в Україну.
Андміністрація Університету вдячна польським партнерам, які вже не вперше надають допомогу університету під час воєнного вторгнення росії в Україну.