У межах міжнародного проєкту ЛДУ БЖД отримав унікальне обладнання для науково-дослідної лабораторії екологічної безпеки

У межах міжнародного проєкту ЛДУ БЖД отримав унікальне  обладнання  для науково-дослідної лабораторії екологічної безпеки
У межах міжнародного проєкту “Екологістика – вдосконалення управління звалищами твердих побутових відходів у Львівській області” науково-дослідна лабораторія екологічної безпеки Львівського державного університету безпеки життєдіяльності отримала сучасне обладнання. Для комплектації лабораторії одержано таку техніку:
Мультигазові аналізатори DP-24 та DP-28, призначені для вимірювання концентрації газоподібних забруднювачів повітря на робочих місцях, на промислових об’єктах, комунальних підприємствах, тваринницьких приміщеннях тощо.
Мультифункціональний аналізатор води CX-461, призначений для точних вимірювань: рН, солоності, питомого опору вимірюваної рідини, розчиненого у воді кисню або насичення киснем повітря, атмосферного тиску та температури.
Дрон DJI Mavic 2 Pro, призначений для польових досліджень, а льотні характеристики якого дозволяють добиратися до важкодоступних місць.
РН-метр Voltcraft PH-212 та рН-метр Voltcraft PH-100, оснащені змінним електродом, конструкція якого забезпечує можливість вимірювати як рідини (вода, соки, молоко тощо), так і в'язкі середовища  і навіть ґрунт.
Мультифункціональна занурювальна головка GXZ-3tk, яка дозволяє вимірювати pH, провідність, солоність, розчинений кисень і температуру води.
DP-28-MAP, призначений для контролю складу та фізичних параметрів газових сумішей, що використовуються в упаковці харчових продуктів з модифікованою атмосферою.
Вологомір BT-235PT, що відображає індекс вологості за шкалою від 1 до 7.
Багатофункціональний аналізатор CX-705, що належить до останнього покоління вимірювального обладнання та дає можливість вимірювати: pH; окислювально-відновний потенціал; концентрацію іонів; провідність розчину; солоність, розрахований на NaCl, KCl або TDS; питомий опір розчину; насичення киснем повітря (%) і концентрація розчиненого кисню у воді (% або мг/л); атмосферний тиск; температуру повітря або розчинів у °C, °F і K; дозволяє напівавтоматичне титрування.
Тепловізійний вологомір Flir MR160, оснащений повним набором зовнішніх контактних щупів для вимірювання вологості, можливістю безконтактного вимірювання вологості, а також обладнаний тепловізійною камерою, що дозволяє виявити та  візуалізувати найменші зміни вологості.
Вдяний термо/гігрометр, який використовується для точних вимірювань відносної вологості повітря і температури, а також визначення точки роси.
Тепловізійна камера К2, розроблена спеціально для пожежогасіння та експлуатації в надзвичайних ситуаціях.
Gamma-Scout STANDARD, призначений для вимірювання альфа-, бета- та гамма-випромінювання.
Trotec TA400 анемометр – виконує вимірювання швидкості повітря до 80 м / сек. що не під силу більшості інших пристроїв. На додаток до вимірювання швидкості потоку повітря прилад вимірює його витрату та диференційний і абсолютний тиск.
2 мікроскопи Motic, призначені для розглядання дрібних, невидимих для неозброєного ока предметів у збільшеному зображенні.
Атомно-абсорбційний спектрофотометр С-115М1, призначений для визначення концентрацій хімічних елементів у воді, ґрунті, повітрі, харчових продуктах тощо.
Ці прилади дадуть змогу курсантам, студентам, ад’юнктам та науково-педагогічним працівникам Університету більш детально проводити дослідження, спрямовані на проведення процесів моніторингу на сміттєзвалищах, відвалах вугільних шахт, деталізованого вивчення впливу відходів на компоненти довкілля, реалізацію масштабних рекультиваційних проєктів і перетворення небезпечних девастованих місць на ландшафтні об’єкти, які виконують рекреаційну та природоохоронну роль.