Василь Попович взяв участь у Міжнародній науковій конференції з цивільного захисту «Кризове управління – цивільний захист – рятування» у м. Освенцим, Республіка Польща

Василь Попович взяв участь у Міжнародній науковій конференції з цивільного захисту «Кризове управління –  цивільний захист – рятування» у м. Освенцим, Республіка Польща
Сьогодні розпочала роботу Міжнародна наукова конференція з цивільного захисту «Кризове управління – цивільний захист – рятування» у м. Освенцим, Республіка Польща. Тематичні напрями конференції: виклики у сфері цивільного захисту в умовах пандемічного та постпандемічного функціонування держави та суспільства; проблеми забезпечення безпеки населення в умовах зростання загрози війни; міжнародні наслідки співпраці в умовах війни, гібридних, екологічних та соціальних загроз; військова підтримка влади та населення у разі воєнної та невійськової загрози; практичний вимір проведення рятувальних робіт; міждисциплінарний характер рятувальних операцій, що обумовлює ефективне використання ресурсів тощо.
У режимі онлайн на пленарному засіданні виступив начальник Навчально-наукового інституту цивільного захисту, доктор технічних наук, професор, полковник служби цивільного захисту Василь ПОПОВИЧ із доповіддю «Функціонування єдиної державної системи цивільного захисту України під час війни».
У доповіді було наголошено на особливостях забезпечення реалізації державної політики у сфері цивільного захисту, що здійснюється єдиною державною системою цивільного захисту, додаткових завданнях єдиної державної системи цивільного захисту у відбудовний період, режимах функціонування єдиної державної системи цивільного захисту, додаткових заходах режиму надзвичайного стану у зв’язку із надзвичайними ситуаціями техногенного або природного характеру, а також продемонстровано фотографії з відкритих джерел наслідків війни.