Представники Університету діляться досвідом проведення міжнародних навчань на INTERSCHUTZ 2022

Науково-педагогічні працівники Львівського державного університету безпеки життєдіяльності Олександр Лазаренко та Василь Лоїк у межах міжнародної виставки INTERSCHUTZ 2022 (м. Ганновер, Федеративна Республіка Німеччина) поділилися досвідом та можливостями Університету під час підготовки та проведення міжнародних навчань. У доповіді висвітлено апробовані методики та підходи для ефективного проведення  теоретичних (командно-штабних) та практичних (польових) навчань під час ліквідації надзвичайних ситуацій. Також висвітлено питання можливості використання системи цивільного захисту Європейського Союзу під час подолання наслідків надзвичайних ситуацій в Україні.