Психологи Університету провели ознайомлювальну зустріч із внутрішньо переміщеними дітьми та дорослими зі сходу України

Викладачі кафедри практичної психології та педагогіки Львівського державного університету безпеки життєдіяльності Оксана Стельмах та Ксенія Березяк за сприянням проректора Університету з стратегічного планування і контролю Івана Мовчана провели ознайомлювальну зустріч з внутрішньо переміщеними дітьми та дорослими зі сходу України. Це відбулось у медіа-мистецькому просторі «РадіоГараж» (вул. Князя Романа, 6), де панувала творча та невимушена атмосфера. Також з керівництвом «РадіоГаражу» було обговорено напрями та плани співпраці надалі щодо психологічної підтримки переселенців. До акції активно долучились студентки та курсантки другого курсу спеціальності «Психологія».