В Університеті відбувся семінар на тему "Досвід реалізації академічної мобільності на базі Дрезденського технічного університету"

З нагоди завершення академічної мобільності ад’юнкт кафедри інформаційних технологій та систем електронних комунікацій Юлія Кордунова провела семінар на тему "Досвід реалізації академічної мобільності на базі Дрезденського технічного університету". Під час івенту обговорено такі питання: які документи потрібно готувати для участі в академічній мобільності, активності під час стажування, досвід участі у науковому стажуванні та звіт про виконану роботу.
У межах стажування представниця Університету ознайомилась із навчально-науковою базою факультету комп’ютерних наук у Дрезденському технічному університеті та європейськими підходами викладання за спеціальністю «Комп’ютерні науки»; взяла участь у низці наукових та освітніх подій, була присутня на захисті дисертації на здобуття ступеня «Доктор філософії»; провела науковий семінар, на якому презентувала сучасний стан галузі інформаційних технологій в Україні, зокрема у сфері управління життєвим циклом безпеко-орієнтованих сервісів та інформаційних систем запобігання надзвичайним ситуаціям, а також представила основні результати дисертаційного дослідження за цим напрямом та отримала консультацію щодо роботи над дисертаційним дослідженням надалі.
Варто зазначити, що Юлія Кордунова проходила міжнародне стажування Erasmus+ у Дрезденському технічному університеті протягом 14 днів від 22.06.2022 до 06.07.2022. Отриманий досвід німецьких технічних університетів у сфері інформатизації вищої освіти та комп’ютерних наук, зокрема технологій та процесів розробки програмного забезпечення, дозволить інтегрувати передові практики в організацію освітнього процесу та виконання наукових досліджень у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності.

Вінницький ліцей безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання ЛДУБЖД: