Практичні заняття з ліквідації надзвичайних ситуацій
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
Днями викладачі кафедри цивільного захисту та комп’ютерного моделювання екогеофізичних процесів Мар’ян Лаврівський та Ярослав Ільчишин провели практичне заняття з дисципліни «Організація ліквідації надзвичайних ситуацій та пожеж» для здобувачів вищої освіти 3-го курсу спеціальності 263 «Цивільна безпека». Метою заняття було ознайомитись та практично відпрацювати можливості ліквідації аварій аварійно-рятувальним підрозділом на основних автомобілях. Також на занятті удосконалювались навички користування засобами захисту органів дихання.