Психологи обговорили основі аспекти самозбережувальної поведінки із практичними працівниками
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
Начальник інституту післядипломної освіти, кандидат психологічних наук, доцент, полковник сл. ц.з. Володимир Слободяник та викладач кафедри практичної психології та педагогіки, капітан сл. ц.з. Роман Яремко в межах науково-дослідної роботи кафедри «Педагогічне забезпечення та психологічний супровід професійної підготовки та здоров’язбереження фахівців ризиконебезпечних професій» провели для слухачів післядипломної освіти Національного університету цивільного захисту семінар-диспут на тему «Психологічні аспекти формування самозбережувальної поведінки у фахівців оперативно-рятувальних підрозділів ДСНС України»
Із слухачами було обговорено такі питання: що відіграє найбільшу роль у формуванні самозбережувальної поведінки; як змінюється відношення до власного здоров’я в процесі службової діяльності, які критерії є найважливішим у формуванні самозбережувальної поведінки, які чинники впливають позитивно та негативно на самозбережувальну поведінку та низку інших.
У процесі спілкування кожен слухач зміг висловити персональну думку щодо цієї теми й отримати корисну інформацію для себе.
Із слухачами було обговорено такі питання: що відіграє найбільшу роль у формуванні самозбережувальної поведінки; як змінюється відношення до власного здоров’я в процесі службової діяльності, які критерії є найважливішим у формуванні самозбережувальної поведінки, які чинники впливають позитивно та негативно на самозбережувальну поведінку та низку інших.
У процесі спілкування кожен слухач зміг висловити персональну думку щодо цієї теми й отримати корисну інформацію для себе.