Курсанти Львівського державного університету безпеки життєдіяльності брали участь у ліквідації пожеж

28 липня здійснено оперативний виїзд відділення на вул. Донецьку. Пожежа в підвальному приміщенні чотириповерхового житлового будинку площею15 м2 спричинила сильне задимлення сходової клітки. Підрозділи врятували 6 осіб, з них 4 дитини, та евакуювали 2 особи. Курсанти у складі ланки ГДЗС проливали та вилучали пошкоджені вогнем речі домашнього вжитку.
29 липня здійснено оперативний виїзд відділення на вул. Академіка Гнатюка. Пожежа у квартирі на четвертому поверсі чотириповерхового житлового будинку площею 2 м2. Пожежно-рятувальні підрозділи евакуювали 2 особи. Курсанти працювали з магістральними рукавними лініями.