Українська Англійська

ЛДУБЖД

Львів — молодіжна столиця України: студентка ЛДУ БЖД пройшла стажування у Львівській міській раді за проєктом «Перший кар'єрний крок»

Версия для печати
Львів — молодіжна столиця України: студентка ЛДУ БЖД пройшла стажування  у Львівській міській раді за проєктом «Перший кар'єрний крок»
Львів — молодіжна столиця України: студентка ЛДУ БЖД пройшла стажування у Львівській міській раді за проєктом «Перший кар'єрний крок»
  Студентка спеціальності «Менеджмент» Львівського державного університету безпеки життєдіяльності Вікторія ОПРІСНИК взяла  участь у програмі стажування Львівської міської ради «Перший кар'єрний крок». За час стажування учасники проєкту мали змогу проявити свої лідерські здібності, розкрити потенціал та здобути неоціненний практичний досвід. Також учасники отримали унікальну можливість стати частиною команди Львівської міської ради та долучитись до розвитку Львова!
    Вікторія серед 14 напрямів обрала загальноорганізаційний та проходила стажування в Шевченківській районній адміністрації. Стажування тривало 2 місяці. Після завершення стажування Вікторія отримала рекомендації та диплом від очільника міста Андрія САДОВОГО.
.
 
 
 
 

Контактна інформація:

Наша адреса: 79007, м.Львів, вул. Клепарівська 35

Наші телефони:

тел. (032) 233-32-40 – Черговий по університету

тел./факс (032) 233-00-88 – Сектор адміністрування та електронного документообігу

Наша електронна пошта:

ldubzh.lviv@dsns.gov.ua

Пошта Університету

Телефон звернення
щодо сексуальних домагань та проявів дискримінації
​тел. (032) 233-15-02