Віктор Ковальчук провів тренінг з безпеки під час поводження з вибухонебезпечними предметами

У Львівському обласному молодіжному центрі відбувся тренінг з безпеки під час поводження з вибухонебезпечними предметами, який проводив заступник начальника кафедри цивільного захисту та комп'ютерного моделювання екогеофізичних процесів Віктор Ковальчук.
Захід проходив у межах проєкту «#МолодьДІЄ» з метою інформування молоді, молодіжних громадських організацій та внутрішньо переміщених осіб. Організатором виступив відділ молодіжної політики управління молодіжної політики та спорту Львівської обласної військової адміністрації.
Розпочав тренінг заступник начальника Львівської ОВА Іван Собко, який наголосив на важливості та актуальності цього заходу. «Наша молодь завжди прагне бути в курсі всього найактуальнішого на сьогодні та прагне однією з перших бути на всіх фронтах. Важливо, що ми усвідомлюємо те, що нам потрібно володіти інформацією про безпеку під час поводження з вибуховими пристроями та боєприпасами, адже у такий непростий час ці знання нам можуть знадобитись будь-де. Процес розмінування буде тривалим, тож такі навчання саме на часі», – зазначив Іван Собко.
До проведення навчання також долучився Володимир Мороз, викладач циклу загальноправових дисциплін Західноукраїнського центру первинної професійної підготовки «Академії поліції» Львівського державного університету внутрішніх справ.
Спікери розповіли про необхідні дії громадян у разі виявлення вибухонебезпечних предметів, або предметів, схожих до них, ознайомили із загальною інформацією про протимінну діяльність, про типи вибухонебезпечних предметів промислового та саморобного виготовлення та їх небезпеку, продемонстрували макети вибухонебезпечних предметів.
Під час зустрічі учасників тренінгу закликали завжди бути обережними та дбати про власну безпеку.