Футболісти Університету зіграли у Кубку Львівської обласної організації ФСТ «Динамо»
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
Збірна команда Львівського державного університету безпеки життєдіяльності з міні-футболу взяла участь у Кубку Львівської обласної організації ФСТ "Динамо", присвяченому Дню Незалежності України. У змаганнях взяли участь 8 команд усіх силових структур Львівської області, серед яких наша збірна посіла 4 місце. Також відзначили капітана команди Ігоря Черевача як кращого нападника і нагородили грамотою та статуеткою.