Зі святом Преображення Господнього!
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
Сьогодні у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності офіцери, курсанти та працівники посвятили фрукти з нагоди великого християнського свята Преображення Господнього. «У ці важкі часи потрібно шукати місце для радості, аби мати силу продовжувати боротись задля Перемоги», – зазначив настоятель церкви Покрови Пресвятої Богородиці, отець Роман Великий, освятивши фрукти та букети. Святу літургію прикрасив чудовими голосами новостворений курсантський хор Навчально-наукового інституту пожежної та техногенної безпеки під керівництвом Віталія Батюка.
У це світле свято бажаємо миру, любові та твердої віри у швидку Перемогу!
У це світле свято бажаємо миру, любові та твердої віри у швидку Перемогу!