Особовий склад Університету схилив голови у День пам’яті захисників України, які загинули у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
Сьогодні, у День пам’яті захисників України, які загинули у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, офіцери та курсанти Львівського державного університету безпеки життєдіяльності вшанували їх пам’ять хвилиною мовчання.
Безмежна вдячність, вічна пам’ять у наших серцях всім, хто пішов у безсмертя, і вічний спокій їм на небесах!
Безмежна вдячність, вічна пам’ять у наших серцях всім, хто пішов у безсмертя, і вічний спокій їм на небесах!