Навчання для рятувальників-верхолазів у Ченстохові триває
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
Триває черговий робочий день для рятувальників-верхолазів Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Центральній школі пожежної служби Ченстохова (Республіка Польща).
Сьогодні рятувальники беруть участь у заняттях із проведення рятувальних робіт на дахах, у колодязях, а також у медичних аспектах висотного порятунку.
Нагадаємо, метою воркшопу є передача знань та навичок у сфері порятунку з особливою увагою до аспектів навчання, а також взаємообмін досвідом.
Сьогодні рятувальники беруть участь у заняттях із проведення рятувальних робіт на дахах, у колодязях, а також у медичних аспектах висотного порятунку.
Нагадаємо, метою воркшопу є передача знань та навичок у сфері порятунку з особливою увагою до аспектів навчання, а також взаємообмін досвідом.