Психологи обговорили основні аспекти самозбережувальної поведінки із практичними працівниками
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
Начальник Інституту післядипломної освіти, кандидат психологічних наук, доцент, полковник служби цивільного захисту Володимир Слободяник та викладач кафедри практичної психології та педагогіки, старший лейтенант служби цивільного захисту Лілія Годій у межах науково-дослідної роботи вищезгаданої кафедри «Педагогічне забезпечення та психологічний супровід професійної підготовки та здоров’язбереження фахівців ризиконебезпечних професій» провели для слухачів Інституту післядипломної освіти Національного університету цивільного захисту України семінар-диспут на тему «Психологічні аспекти формування самозбережувальної поведінки у фахівців оперативно-рятувальних підрозділів ДСНС України».
Із слухачами було обговорено низку питань, а саме: що відіграє найбільшу роль у формуванні самозбережувальної поведінки; як змінюється ставлення до власного здоров’я у процесі службової діяльності; які критерії є найважливішими у формуванні самозбережувальної поведінки; які чинники впливають позитивно та негативно на самозбережувальну поведінку та інші актуальні проблеми.
У процесі спілкування кожен слухач мав змогу висловити персональну думку щодо цієї тематики й отримати корисну інформацію для себе.
Із слухачами було обговорено низку питань, а саме: що відіграє найбільшу роль у формуванні самозбережувальної поведінки; як змінюється ставлення до власного здоров’я у процесі службової діяльності; які критерії є найважливішими у формуванні самозбережувальної поведінки; які чинники впливають позитивно та негативно на самозбережувальну поведінку та інші актуальні проблеми.
У процесі спілкування кожен слухач мав змогу висловити персональну думку щодо цієї тематики й отримати корисну інформацію для себе.