Зустріч першокурсників спеціальності «Кібербезпека» із представниками ІТ-кластеру та компанії SoftServ
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
Кафедра управління інформаційною безпекою організувала та провела зустріч першокурсників спеціальності 125 «Кібербезпека» з представниками ІТ-кластеру та компанії SoftServ, зокрема Романом Карпюком.
Представники ІТ-спільноти розповіли про особливості навчання за освітньою програмою «Управління інформаційною безпекою» та окреслили її практичні складові, адже за їхньої підтримки була сформована та змістовно наповнена освітня програма, що відповідає сучасним тенденціям світового ринку. Першокурсники мали змогу ознайомились з актуальними тенденціями розвитку кібербезпеки, організацією роботи в ІТ-компаніях та перспективами працевлаштування надалі.
Менеджер освітніх проєктів ІТ-кластеру Олег Леськів як бонус для першокурсників презентував картку «IT Glub Loyalty», яка не тільки засвідчує статус приналежності до ІТ-спільноти, а й передбачає певний рівень лояльності від партнерів ІТ-кластеру.
Представники ІТ-спільноти розповіли про особливості навчання за освітньою програмою «Управління інформаційною безпекою» та окреслили її практичні складові, адже за їхньої підтримки була сформована та змістовно наповнена освітня програма, що відповідає сучасним тенденціям світового ринку. Першокурсники мали змогу ознайомились з актуальними тенденціями розвитку кібербезпеки, організацією роботи в ІТ-компаніях та перспективами працевлаштування надалі.
Менеджер освітніх проєктів ІТ-кластеру Олег Леськів як бонус для першокурсників презентував картку «IT Glub Loyalty», яка не тільки засвідчує статус приналежності до ІТ-спільноти, а й передбачає певний рівень лояльності від партнерів ІТ-кластеру.