Відбулися успішні захисти кваліфікаційних робіт магістрів за програмою подвійних дипломів у м. Варшава

Продовжується співпраця між Львівським державним університетом безпеки життєдіяльності та Головною школою пожежної служби (м. Варшава, Республіка Польща) щодо спільного навчання у магістратурі. Випускники нашого університету Олег Борачок, Михайло Лемішко, Богдан Білоножко та Назарій Вегреновський представили свої дипломні роботи, виконані англійською і польською мовою, на розгляд спільної польсько-української екзаменаційної комісії, до складу якої увійшов заступник начальника інституту з навчально-наукової роботи Навчально-наукового інституту пожежної та техногенної безпеки Іван Паснак.
В цьому році засідання екзаменаційної комісії та захисти магістерських робіт відбуваються дистанційно з використанням сучасного інструментарію забезпечення  відеоконференцій. За результатами успішних захистів дипломних робіт випускники одержали відмінні оцінки та їм присвоєно ступінь магістра. А вже незабаром вони отримають дипломи європейського взірця Головної школи пожежної служби Республіки Польща.