Українська Англійська

ЛДУБЖД

Екологи Університету доєднались до Всесвітнього дня прибирання World Cleanup Day

Версия для печати
Екологи Університету доєднались до Всесвітнього дня прибирання World Cleanup Day
Екологи Університету доєднались до Всесвітнього дня прибирання World Cleanup Day
Екологи Львівського державного університету безпеки життєдіяльності доєднались до Всесвітнього дня прибирання World Cleanup Day під керівництвом викладачів Катерини Король, Тараса Шуплата, а також заступника начальника курсу Навчально-наукового інституту цивільного захисту Сергія Гусака.
Одним із важливих аспектів боротьби за збереження довкілля та покращення його стану є впорядкування системи поводження із відходами. Комплекс підходів включає також заходи, спрямовані на прибирання міських і заміських екосистем. Крім того, це є дуже важливий просвітницький захід, який базується на гуманістичних ідеях збереження довкілля, які пропагує концепція сталого розвитку ООН.
Виходячи з цих важливих завдань, здобувачі вищої освіти Львівського державного університету безпеки життєдіяльності впродовж 16-18 вересня 2022 року займалися прибиранням території на визначених локаціях, зокрема в парку «Цитадель» та сквері «Батуринський» (Львів). Ця акція проводиться в третю суботу вересня кожного року, до неї залучаються більше ніж 191 країна світу.  Основною метою цього дійства є формування культури чистоти, правильного поводження з відходами та відповідального споживання серед громадян, об’єднання зусиль заради екологічного майбутнього людства.
.
 
 
 
 

Контактна інформація:

Наша адреса: 79007, м.Львів, вул. Клепарівська 35

Наші телефони:

тел. (032) 233-32-40 – Черговий по університету

тел./факс (032) 233-00-88 – Сектор адміністрування та електронного документообігу

Наша електронна пошта:

ldubzh.lviv@dsns.gov.ua

Пошта Університету

Телефон звернення
щодо сексуальних домагань та проявів дискримінації
​тел. (032) 233-15-02