Представники Університету взяли участь у засіданні секції з питань рятувальної справи та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій Науково-технічної ради ДСНС України

21 вересня 2022 року представники Львівського державного університету безпеки життєдіяльності у режимі відеоконференції взяли участь засіданні секції з питань рятувальної справи та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій Науково-технічної ради ДСНС України.
На засіданні секції від Львівського державного університету безпеки життєдіяльності були присутніми заступник начальника кафедри експлуатації транспортних засобів та пожежно-рятувальної техніки, підполковник служби цивільного захисту ДОМІНІК Андрій Михайлович, заступник начальника кафедри пожежної тактики та аварійно-рятувальних робіт, полковник служби цивільного захисту ЛУЩ Василь Іванович, професор кафедри цивільного захисту та комп’ютерного моделювання екогеофізичних процесів КОВАЛИШИН Василь Васильович та начальник відділу організації науково-дослідної діяльності, підполковник служби цивільного захисту ЄМЕЛЬЯНЕНКО Сергій Олександрович.
На засіданні професор кафедри КОВАЛИШИН Василь Васильович доповів про стан виконання науково-дослідної роботи «Вдосконалення технології гасіння комбінованих пожеж за наявності легких металів та фосфорних сполук» (шифр: «Комбіноване гасіння») відповідно до Плану наукової і науково-технічної діяльності ДСНС України на 2022 рік. Також було запропоновано три теми наукових досліджень для виконання Львівським державним університетом безпеки життєдіяльності, про які доповів член секції ДОМІНІК Андрій Михайлович.