"Проєктний менеджмент як інструмент для залучення грантів та реалізації своїх ідей": менеджери ЛДУ БЖД взяли участь у тренінгу
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
Днями у приміщенні молодіжного інтеграційного центру Young Dovzhenko студенти першого курсу спеціальності «Менеджмент» разом із випускниками університету та ад'юнктами кафедри права та менеджменту у сфері цивільного захисту Ковальчуком Олегом та Демчиною Василем взяли участь у тренінгу, який проводив практик та сертифікований проєктний менеджер Іван Кульчицький.
На тренінгу висвітлювались важливі аспекти грантів і проєктного менеджменту. Студенти мали змогу підшукати вже наявні інструменти для реалізації власних ідей та розібрались в аплікаційній формі для подання пропозиції на отримання гранту.
Тренінг пройшов на базі молодіжного центру Young Dovzhenko у Lviv Dovzhenko Centre. Проєкт реалізується ГО "Простір молоді" за підтримки USAID Ukraine – USAID Україна.
На тренінгу висвітлювались важливі аспекти грантів і проєктного менеджменту. Студенти мали змогу підшукати вже наявні інструменти для реалізації власних ідей та розібрались в аплікаційній формі для подання пропозиції на отримання гранту.
Тренінг пройшов на базі молодіжного центру Young Dovzhenko у Lviv Dovzhenko Centre. Проєкт реалізується ГО "Простір молоді" за підтримки USAID Ukraine – USAID Україна.