Представники ЛДУ БЖД переймають досвід у рятувальників Королівства Швеції

Представники ЛДУ БЖД переймають досвід у рятувальників Королівства Швеції
У період з 21 до 22 вересня представники Львівського державного університету безпеки життєдіяльності  Лазаренко Олександр та Посполітак Віталій взяли участь в Національній конференції пожежних та рятувальників в Королівстві Швеція (м. Уппсала). Під час конференції представники Університету мали змогу ознайомитися зі структурою та організацією діяльності пожежно-рятувальної служби Швеції. Окремо нашим працівникам була надана можливість виступити з доповіддю про сучасний стан справ в Україні та про умови роботи рятувальних підрозділів під час війни. Загалом захід відвідало понад 500 рятувальників та представників різноманітних організацій Швеції, Данії та Норвегії.