"Запобігання корупції та забезпечення доброчесності": Мар’ян Заблоцький взяв участь у семінарі-нараді
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
У зв'язку зі службовою необхідністю та з метою ефективної реалізації завдань, покладених на Управління власної безпеки та протидії корупції, в режимі відеозв’язку відбувся семінар-нарада. У заході взяв участь начальник сектору безпеки та запобігання проявам корупції Львівського державного університету безпеки життєдіяльності Мар’ян Заблоцький.
У нараді взяли участь всі суб'єкти, які здійснюють заходи щодо запобігання та виявлення корупції органів та підрозділів Державної служби України з надзвичайних ситуацій.
У нараді взяли участь всі суб'єкти, які здійснюють заходи щодо запобігання та виявлення корупції органів та підрозділів Державної служби України з надзвичайних ситуацій.