Відбулося засідання секції цивільного захисту Науково-технічної ради ДСНС України

28 вересня  відбулося засідання секції цивільного захисту Науково-технічної ради ДСНС України під головуванням директора Департаменту організації заходів цивільного захисту – керівника секції ВІТОВЕЦЬКОГО Віктора Олександровича. На засіданні розглянуто питання стану виконання НДР (ДКР), замовником яких є Департамент, та схвалення тематики перспективних НДР (ДКР) на 2023 рік за напрямом діяльності секції цивільного захисту. Акцентовано увагу на актуальних розробках задля захисту населення України та скороченні часу підготовки та виконання досліджень. У режимі відеоконференції в роботі секції взяли участь представники Львівського державного університету безпеки життєдіяльності: начальник кафедри цивільного захисту та комп’ютерного моделювання екогеофізичних процесів ЯКОВЧУК Роман Святославович, заступник начальника кафедри цивільного захисту та комп’ютерного моделювання екогеофізичних процесів КОВАЛЬЧУК Віктор Миколайович і головний науковий співробітник відділу організації науково-дослідної діяльності РУДИК Юрій Іванович.