Відбулося чергове засідання наукового семінару
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
У Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбулося чергове засідання наукового семінару за спеціальністю "Пожежна безпека". Було заслухано звіт про результати виконання дисертаційної роботи ад’юнкта 3-го року навчання КОВАЛЯ Романа Романовича на тему “Оцінювання та управління пожежними ризиками у готелях” (науковий керівник: к.т.н. Ємельяненко С.О.).