Налагодження співпраці з Благодійною організацією «Дія.МИ»

Налагодження співпраці з Благодійною організацією «Дія.МИ»
У п’ятницю, 7 жовтня 2022 року, відбулася робоча зустріч керівництва кафедри соціальної роботи, управління та суспільних наук та директора Навчально-наукового інституту психології та соціального захисту Львівського державного університету безпеки життєдіяльності з представниками Благодійної організації «Дія.МИ». Сторони наголосили, що основним завданням тісної співпраці Благодійної організації з НПП кафедри у напрямку соціальної роботи є робота з громадами та в громадах. Бо хто ж краще розуміє свої потреби та знає шляхи вирішення ніж громада?! З 2017 року в Україні триває реформа деінституціалізації, що передбачає зацікавлення влади, активізацію місцевих громадських діячів, бізнес навчати молодих фахівців соціальної сфери, підтримувати благодійні та громадські організації, супроводжувати під час створення послуг, напрацювати алгоритм дій для змін в громаді.
Представники Благодійної організації наголосили, що вони мають досвід роботи із кількома активними осередками в громадах з розвитку саме соціальної відповідальності. Разом вони вже створили майданчик для обговорення потреб, ділення досвідом і пошуком проблем та рішень. І тому для них є важливою співпраця з Університетом. Сторони прийняли рішення про участь студентів кафедри соціальної роботи, управління та суспільних наук Навчально-наукового інституту психології та соціального захисту Львівського державного університету безпеки життєдіяльності у конкурсі соціальних проєктів. Співпраця із фахівцями соціальної сфери для розвитку суспільства має велике значення, адже і Благодійна організація і фахівці ЛДУ БЖД хочуть робити сучасне українське суспільство комфортним та доступним для всіх жителів. Для цього потрібно сформувати команду спеціалістів, які хочуть і можуть втілити у життя універсальний дизайн, сучасні концепції урбанізму, архітектурну безбар’єрність тощо.

Вінницький ліцей безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання ЛДУБЖД: