Психологи Університету взяли участь у VІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції «ПСИХІЧНЕ ЗДОРОВ’Я ОСОБИСТОСТІ У КРИЗОВОМУ СУСПІЛЬСТВІ»
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
Начальник кафедри практичної психології та педагогіки Роксолана СІРКО, заступник начальника відділу виховної, соціально-гуманітарної роботи та психологічного забезпечення Ігор КОВАЛЬ, та викладач кафедри практичної психології та педагогіки Роман ЯРЕМКО взяли участь у VІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції «ПСИХІЧНЕ ЗДОРОВ’Я ОСОБИСТОСТІ У КРИЗОВОМУ СУСПІЛЬСТВІ», що організована Львівським державним університетом внутрішніх справ.
Науково-практична конференція зібрала понад 100 науковців і практиків з багатьох регіонів України: Києва, Одеси, Харкова, Львова, Мукачева, Дрогобича, Луцька, Івано-Франківська, Хмельницького, Запоріжжя, Умані, Сєверодонецька, Житомира, а також Познаня (Республіка Польща). Також на конференції відзначено науково-практичну та науково-теоретичну актуальність винесених для обговорення проблем у контексті дослідження психічного здоров’я особистості в кризовому суспільстві, враховуючи реалії війни.
Науково-практична конференція зібрала понад 100 науковців і практиків з багатьох регіонів України: Києва, Одеси, Харкова, Львова, Мукачева, Дрогобича, Луцька, Івано-Франківська, Хмельницького, Запоріжжя, Умані, Сєверодонецька, Житомира, а також Познаня (Республіка Польща). Також на конференції відзначено науково-практичну та науково-теоретичну актуальність винесених для обговорення проблем у контексті дослідження психічного здоров’я особистості в кризовому суспільстві, враховуючи реалії війни.