Представники Університету взяли участь у Міжнародних навчаннях щодо надання допомоги постраждалому населенню України

За окремим дорученням ДСНС України 08 листопада 2022 року в районі пункту пропуску українсько-польського державного кордону «Краківець» відбулось міжнародне навчання з надання допомоги постраждалому населенню України.
Мета навчання – організація міжнародної взаємодії та відпрацювання порядку спільних дій органів системи МВС з надання допомоги постраждалому населенню.
Від Львівського державного університету безпеки життєдіяльності у навчанні взяли участь здобувачі освіти Навчально-наукового інституту психології та соціального захисту, науково-педагогічний персонал кафедр практичної психології та педагогіки, соціальної  роботи, управління та суспільних наук, цивільного захисту та комп'ютерного моделювання екогеофізичних процесів, працівники відділу виховної, соціально-гуманітарної роботи та психологічного забезпечення. Делегацію очолили проректор зі стратегічного планування та контролю, полковник служби цивільного захисту, к.т.н. Іван Мовчан, начальник Навчально-наукового інституту психології та соціального захисту, д.т.н. Василь Карабин.
Учасники навчання були залученні до роботи у міжвідомчому координаційному штабі,  пункті надання медичної та психологічної допомоги, пункті обігріву та харчування постраждалого населення, дитячій ігровій зоні; приміщенні «матері і дитини».
Навчання проводились у взаємодії з Львівською обласною військовою адміністрацією на чолі з першим заступником голови обласної військової адміністрації Андрієм Годиком.
До навчань також залучались бригади екстреної (швидкої) медичної допомоги, представники гуманітарних організацій та волонтерів.
Викладачі кафедри практичної психології та педагогіки разом зі здобувачами освітніх програм "Практична психологія", "Екстремальна та кризова психологія" продемонстрували різні техніки, методи психодіагностики з дітьми та особами, які потребують психологічної допомоги у екстремальних та кризових умовах.
Викладачі кафедри соціальної роботи, управління та суспільних наук разом зі здобувачами освітньої програми "Соціальна робота" практикували застосування технології кризового втручання та роботу з внутрішньо-переміщеним особами.
Керівництво навчань високо оцінило професіоналізм представників Університету.

Дата:

Вівторок, 8 Листопад, 2022 - 16:30