У Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності стартували змагання з волейболу
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
Сьогодні у межах проведення щорічної Спартакіади серед навчально-стройових підрозділів на 2022-2023 навчальний рік у спортивному залі Університету розпочались змагання з волейболу. Участь у змаганнях взяли курсанти та студенти всіх курсів Навчально-наукового інституту цивільного захисту, Навчально-наукового інституту пожежної та техногенної безпеки, Навчально-наукового інституту психології та соціального захисту.
Бажаємо спортсменам успіху, наполегливості, наснаги та перемог!
Бажаємо спортсменам успіху, наполегливості, наснаги та перемог!